+90 533 523 65 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tekirdağ Fırın Dekorasyon

09 Ekim 2020
397 kez görüntülendi
Tekirdağ Fırın Dekorasyon

Tekirdağ Fırın Dekorasyon

Tekirdağ Pastane Fırın Unlu Mamülleri Dizayn
Sofralarımızın vazgeçilmezi olan fırınlar, pastaneler bizlerinde en fazla ziyaret ettiği ve kimi zaman oturduğu karnımızı duyurduğu sıcak mekanlardır. Siz müşterilerinize ferah kullanılabilir şık mekanlar sağlamak istiyorsanız Nabu Dizayn ile iletişime geçiniz. Biz iç mimarlarımız eşliğinde mimmari bir bakış açısıyla mekanlarınızın her birim alanını en kullanışlı şekilde dizayn ediyoruz.

Büyük titizlikle hazırlanarak müşterilerinizin beğenisine sunulan unlu mamüller, büyük marketler için olmazsa olmaz bölümlerden biridir. Unlu mamüller reyonunun ürün sergileme açısından hem kullanışlı hem de sağlığa uygun malzemeden olması gerekmektedir.

Gerek sadece fırın dizaynı gerekse market içerisindeki fırın unlu mamüller bölümünü dünya sağlık örgütü sağlık stadartlarına uygun kullanımda titizlikle dizayn ediyoruz.

Sağlık için en uygun çözüm ahşaptır.Nabu Dizayn, yerinize ve satacağınız unlu mamüller çeşidine göre farklı şekillerde reyon imalatlarıyla, doğru ve hızlı çözüm sunmaktadır. Ahşabın sıcaklığıyla birlikte reyonunuzun kullanımına ve görünümüne kattığı değerle farklı alanlar oluşturun.

Market içi fırın dizaynında nelere dikkat ederiz ?

Market içi fırın dizaynlarında unlu mamüllerin koyulduğu yer büyük bir önem taşımaktadır. En önemlisi ise temiz olması gerektiğidir. Bizim kullandığımız ürünler son derece kaliteli olup tasarımlarımızda geniş bir alan bırakarak hiç bir ürünü sıkıştırmadan rahatça yerleştirebilicek market çalısanlarına , alıcak olan market müşterisine kolaylıkta sağlamaktayız. Kaliteli market içi dizaynlarımızda unlu mamüllerin sıcaklığını tutmayı ve taze kalmasını hedeflemekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1