+90 533 523 65 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fırın Dekorasyon

07 Ekim 2022
2.626 kez görüntülendi
Fırın Dekorasyon

Fırın Dekorasyon Dizayn Modelleri

Fırın dekorasyon, fırın iç dekorasyon modelleri, fırın&pastane dekorasyon örnekleri, Pastane Fırın Unlu Mamulleri Dekorasyon sofralarımızın vazgeçilmezi olan fırınlar, pastaneler bizlerinde en fazla ziyaret ettiği ve kimi zaman oturduğu karnımızı duyurduğu sıcak mekanlardır. Siz müşterilerinize ferah kullanılabilir şık mekanlar sağlamak istiyorsanız Nabu Dizayn ile iletişime geçiniz. Biz iç mimarlarımız eşliğinde mimari bir bakış açısıyla mekanlarınızın her birim alanını en kullanışlı şekilde dizayn ediyoruz.

Büyük titizlikle hazırlanarak müşterilerinizin beğenisine sunulan unlu mamuller, büyük marketler için olmazsa olmaz bölümlerden biridir. Unlu mamuller reyonunun ürün sergileme açısından hem kullanışlı hem de sağlığa uygun malzemeden olması gerekmektedir.

Gerek sadece fırın dizaynı gerekse market içerisindeki fırın unlu mamuller bölümünü dünya sağlık örgütü sağlık standartlarına uygun kullanımda titizlikle dizayn ediyoruz.

Sağlık için en uygun çözüm ahşaptır. Nabu Dizayn, yerinize ve satacağınız unlu mamuller çeşidine göre farklı şekillerde reyon imalatlarıyla, doğru ve hızlı çözüm sunmaktadır. Ahşabın sıcaklığıyla birlikte reyonunuzun kullanımına ve görünümüne kattığı değerle farklı alanlar oluşturun.

Market içi fırın dizaynında nelere dikkat ederiz ?

Market içi fırın dizaynlarında unlu mamullerin koyulduğu yer büyük bir önem taşımaktadır. En önemlisi ise temiz olması gerektiğidir. Bizim kullandığımız ürünler son derece kaliteli olup tasarımlarımızda geniş bir alan bırakarak hiç bir ürünü sıkıştırmadan rahatça yerleştirebilecek market çalışanlarına , alacak olan market müşterisine kolaylıkta sağlamaktayız. Kaliteli market içi dizaynlarımızda unlu mamullerin sıcaklığını tutmayı ve taze kalmasını hedeflemekteyiz.

Fırın dekorasyon, fırın dekorasyon modelleri, fırın&pastane dekorasyon örnekleri, firin dekorasyon yapan firmalar hizmetleri için bizimle iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1